Logo

Nowe mieszkanie, 61,12 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr M.04

692 000 zł

11 322 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 238 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Pólnica

Gdańsk, Jasień, ul. Pólnicy

3 pokoje, mieszkanie 61,12 m², piętro 1, oferta nr M.04, Nowa Pólnica, Gdańsk, Jasień, ul. Pólnicy
SALON Z ANEKSEM21,25 m²SYPIALNIA10,64 m²SYPIALNIA9,55 m²ŁAZIENKA3,58 m²KORYTARZ15,45 m²BALKON4,00 m²
Wymiary mieszkania 61.12 m², M.04
Wirtualna makieta 3D mieszkania 61.12 m², M.04
M.07M.06M.05M.04
Plan piętra
Nowa Pólnica - zdjęcie nr 0
Nowa Pólnica - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 61.12 m², M.04
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,12 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,54 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,00 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę