Logo

Nowe mieszkanie, 60,34 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr M.16

760 000 zł

12 595 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 556 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Pólnica

Gdańsk, Jasień, ul. Pólnicy

3 pokoje, mieszkanie 60,34 m², piętro 4, oferta nr M.16, Nowa Pólnica, Gdańsk, Jasień, ul. Pólnicy
Wirtualna makieta 3D inwestycji Nowa Pólnica
Plan pięter inwestycji Nowa Pólnica
Plan pięter
Nowa Pólnica - zdjęcie nr 0
Nowa Pólnica - zdjęcie nr 1
Nowa Pólnica - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 60.34 m², M.16
Mapa
Rzut
Piętra
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,34 m²

Piętro:

4 piętro