Logo

Nowe mieszkanie, 61,12 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr 154

764 000 zł

12 500 zł /m²

Rata 3 575 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Śródmieście, ul. płk. Jana Kilińskiego 111

3 pokoje, mieszkanie 61,12 m², piętro 5, oferta nr 154, Flora Śródmieście, Łódź, Śródmieście, ul. płk. Jana Kilińskiego 111
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 0
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 1
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 2
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 3
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 61.12 m², 154
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,12 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,35 m²), balkon (4,93 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę