Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,06 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr OR017295

599 000 zł

12 464 zł /m²

Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Orfin Nieruchomości

Gdańsk, Pastelowa

3 pokoje, mieszkanie 48,06 m², piętro 3, oferta nr , OR017295, Gdańsk, Pastelowa
OR017295 - zdjęcie nr 0
OR017295 - zdjęcie nr 1
OR017295 - zdjęcie nr 2
OR017295 - zdjęcie nr 3
OR017295 - zdjęcie nr 4
OR017295 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,06 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę