Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Olszynka

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 72,22 m², Gdańsk, Olszynka, Olszyńska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 72,22 m², Olszyńska, Olszynka

    Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej i kameralnej dzielnicy Gdańska?Atuty:- spokojna i zielona okolica- kameralny budynek- piwnica- garaż w budynku - szybki dojazd do centrum GdańskaMieszkanie: Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,2 m2, położone w spokojnej i zielonej części Gdańsk...

    więcej »

    TREVO Nieruchomości sp. z o.o.

    849 000 zł

    Gdańsk, Olszynka, Olszyńska

    3 pok.

    72,22 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w Olszynce >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    11 756 zł/m²

    16.47%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania na sprzedaż w Olszynce

W Olszynce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Olszynce oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 72 do 72 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 3 pokoje (1 oferta)