Logo

Nowe mieszkanie, 55,82 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr C-16

1 295 024 zł

23 200 zł /m²

Rata 6 059 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Symfonia Praga

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Mińska

3 pokoje, mieszkanie 55,82 m², piętro 3, oferta nr C-16, Symfonia Praga, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Mińska
1 / 2
Symfonia Praga - zdjęcie nr 0
Symfonia Praga - zdjęcie nr 1
Symfonia Praga - zdjęcie nr 2
Symfonia Praga - zdjęcie nr 3
Symfonia Praga - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 55.82 m², C-16
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,82 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę