Logo

Nowe mieszkanie, 38,45 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr B-47

772 845 zł

20 100 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 616 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Symfonia Praga

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Mińska

1 pokój, mieszkanie 38,45 m², piętro 2, oferta nr B-47, Symfonia Praga, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Mińska
1 / 2
Symfonia Praga - zdjęcie nr 0
Symfonia Praga - zdjęcie nr 1
Symfonia Praga - zdjęcie nr 2
Symfonia Praga - zdjęcie nr 3
Symfonia Praga - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 38.45 m², B-47
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

38,45 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę