Logo

Nowe mieszkanie, 50,62 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr A-15

1 159 198 zł

22 900 zł /m²

Rata 5 424 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Symfonia Praga

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Mińska

3 pokoje, mieszkanie 50,62 m², piętro 2, oferta nr A-15, Symfonia Praga, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Mińska
1 / 2
Symfonia Praga - zdjęcie nr 0
Symfonia Praga - zdjęcie nr 1
Symfonia Praga - zdjęcie nr 2
Symfonia Praga - zdjęcie nr 3
Symfonia Praga - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 50.62 m², A-15
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,62 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę