Logo

Nowe mieszkanie, 73,29 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr D-33

1 539 090 zł

21 000 zł /m²

Rata 7 201 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Symfonia Praga

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Mińska

4 pokoje, mieszkanie 73,29 m², piętro 1, oferta nr D-33, Symfonia Praga, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Mińska
1 / 2
Symfonia Praga - zdjęcie nr 0
Symfonia Praga - zdjęcie nr 1
Symfonia Praga - zdjęcie nr 2
Symfonia Praga - zdjęcie nr 3
Symfonia Praga - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 73.29 m², D-33
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

73,29 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę