Logo

Nowe mieszkanie, 69,61 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B1-K2-3-2

827 242 zł

11 884 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 870 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Żerniki Na Novo

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

SALON Z ANEKSEM28,91 m²SYPIALNIA13,94 m²SYPIALNIA10,00 m²ŁAZIENKA5,05 m²WC1,93 m²KORYTARZ9,95 m²BALKON9,19 m²
Wymiary mieszkania 69.61 m², B1-K2-3-2
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 69.61 m², B1-K2-3-2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,61 m²

Piętro:

3 piętro

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny wewnętrzny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,19 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę