Logo

Nowe mieszkanie, 57,75 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B4-K1-0-3

727 311 zł

12 594 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 403 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Żerniki Na Novo

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

SALON Z ANEKSEM21,02 m²SYPIALNIA12,58 m²SYPIALNIA9,30 m²ŁAZIENKA5,04 m²GARDEROBA2,47 m²KORYTARZ7,31 m²TARAS5,02 m²TARAS4,04 m²OGRÓDEK11,87 m²OGRÓDEK8,18 m²
Wymiary mieszkania 57.75 m², B4-K1-0-3
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 57.75 m², B4-K1-0-3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,75 m²

Piętro:

parter

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,02 m²), taras (4,04 m²), ogródek (11,87 m²), ogródek (8,18 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę