Logo

Nowe mieszkanie, 57,68 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B5-K2-0-3

730 380 zł

12 663 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 417 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Żerniki Na Novo

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

SALON Z ANEKSEM21,94 m²SYPIALNIA11,52 m²SYPIALNIA10,57 m²ŁAZIENKA4,40 m²KORYTARZ9,20 m²TARAS5,96 m²OGRÓDEK21,36 m²OGRÓDEK15,40 m²
Wymiary mieszkania 57.68 m², B5-K2-0-3
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 57.68 m², B5-K2-0-3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,68 m²

Piętro:

parter

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,96 m²), ogródek (21,36 m²), ogródek (15,40 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę