Logo

Nowe mieszkanie, 62,57 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B4-K1-1-1

765 605 zł

12 236 zł /m²

Rata 3 582 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Żerniki Na Novo

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

SALON Z ANEKSEM27,12 m²SYPIALNIA11,68 m²SYPIALNIA10,82 m²ŁAZIENKA4,68 m²KORYTARZ8,41 m²BALKON10,41 m²LOGGIA3,88 m²
Wymiary mieszkania 62.57 m², B4-K1-1-1
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 62.57 m², B4-K1-1-1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,57 m²

Piętro:

1 piętro

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,41 m²), loggia (3,88 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę