Logo

Nowe mieszkanie, 55,65 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B1-K2-1-3

625 320 zł

11 237 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 926 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Żerniki Na Novo

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

SALON Z ANEKSEM20,07 m²SYPIALNIA14,30 m²SYPIALNIA9,23 m²ŁAZIENKA5,16 m²KORYTARZ7,19 m²LOGGIA3,88 m²
Wymiary mieszkania 55.65 m², B1-K2-1-3
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 55.65 m², B1-K2-1-3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,65 m²

Piętro:

1 piętro

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,88 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę