Logo

Nowe mieszkanie, 67,01 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr M.3.5

676 801 zł

10 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 167 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Lipowa 43

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Lipowa 43

3 pokoje, mieszkanie 67,01 m², piętro 3, oferta nr M.3.5, Lipowa 43, Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Lipowa 43
SALON Z ANEKSEM27,36 m²SYPIALNIA12,19 m²SYPIALNIA10,47 m²ŁAZIENKA4,27 m²WC2,06 m²KORYTARZ10,66 m²BALKON2,41 m²
Wymiary mieszkania 67.01 m², M.3.5
Wirtualna makieta 3D mieszkania 67.01 m², M.3.5
M.3.5
Plan piętra
Lipowa 43 - zdjęcie nr 0
Lipowa 43 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 67.01 m², M.3.5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,01 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,85 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,41 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę