Logo

Nowe mieszkanie, 67,37 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 3.1A.20

827 695 zł

12 286 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 873 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Leona Berensona

3 pokoje, mieszkanie 67,37 m², piętro 2, oferta nr 3.1A.20, Astelia Park etap III, Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Leona Berensona
Astelia Park etap III - zdjęcie nr 0
Astelia Park etap III - zdjęcie nr 1
Astelia Park etap III - zdjęcie nr 2
Astelia Park etap III - zdjęcie nr 3
Astelia Park etap III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 67.37 m², 3.1A.20
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,37 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,12 m²)

Termin oddania:

etap 3 - III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę