Logo

Nowe mieszkanie, 43,34 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 3.1B.05

627 500 zł

14 479 zł /m²

Rata 2 936 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Leona Berensona

2 pokoje, mieszkanie 43,34 m², parter, oferta nr 3.1B.05, Astelia Park etap III, Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Leona Berensona
Astelia Park etap III - zdjęcie nr 0
Astelia Park etap III - zdjęcie nr 1
Astelia Park etap III - zdjęcie nr 2
Astelia Park etap III - zdjęcie nr 3
Astelia Park etap III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 43.34 m², 3.1B.05
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,34 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (50,79 m²)

Termin oddania:

etap 3 - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę