Logo

Nowe mieszkanie, 66,39 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr C/111

943 402 zł

14 210 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 414 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Kusocińskiego

SALON Z ANEKSEM30,75 m²SYPIALNIA13,73 m²POKÓJ10,21 m²ŁAZIENKA4,11 m²ŁAZIENKA3,08 m²KORYTARZ4,48 m²BALKON12,16 m²
Wymiary mieszkania 66.39 m², C/111
Osiedle Kusocińskiego budynek A - zdjęcie nr 0
Osiedle Kusocińskiego budynek A - zdjęcie nr 1
Osiedle Kusocińskiego budynek A - zdjęcie nr 2
Osiedle Kusocińskiego budynek A - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 66.39 m², C/111
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,39 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,74 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (12,16 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę