Logo

Nowe mieszkanie, 61,76 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr C/118

905 402 zł

14 660 zł /m²

cena rynkowa
Rata 4 236 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Kusocińskiego

SALON Z ANEKSEM24,67 m²SYPIALNIA10,83 m²POKÓJ10,00 m²ŁAZIENKA4,55 m²GARDEROBA3,43 m²KORYTARZ8,31 m²BALKON4,56 m²
Wymiary mieszkania 61.76 m², C/118
Osiedle Kusocińskiego budynek A - zdjęcie nr 0
Osiedle Kusocińskiego budynek A - zdjęcie nr 1
Osiedle Kusocińskiego budynek A - zdjęcie nr 2
Osiedle Kusocińskiego budynek A - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 61.76 m², C/118
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,76 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,74 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,56 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę