Logo

Nowe mieszkanie, 59,10 m², 3 pokoje, parter, oferta nr M3

797 850 zł

13 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 733 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Stacja Krzywa

Poznań, Górczyn, ul. Krzywa 14

3 pokoje, mieszkanie 59,10 m², parter, oferta nr M3, Stacja Krzywa, Poznań, Górczyn, ul. Krzywa 14
Stacja Krzywa - zdjęcie nr 0
Stacja Krzywa - zdjęcie nr 1
Stacja Krzywa - zdjęcie nr 2
Stacja Krzywa - zdjęcie nr 3
Stacja Krzywa - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.1 m², M3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,10 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,75 m

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (25,20 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę