Logo

Nowe mieszkanie, 55,50 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B.111

463 425 zł

8 350 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 168 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kalisz, Śródmieście, ul. Kazimierza Mystkowskiego

SALON Z ANEKSEM25,87 m²SYPIALNIA11,68 m²SYPIALNIA7,79 m²ŁAZIENKA3,91 m²KORYTARZ6,25 m²BALKON10,97 m²
Wymiary mieszkania 55.5 m², B.111
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 0
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 1
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 2
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 55.5 m², B.111
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,50 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,97 m²)

Termin oddania:

marzec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę