Logo

Nowe mieszkanie, 60,87 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr B.31

541 743 zł

8 900 zł /m²

Rata 2 535 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kalisz, Śródmieście, ul. Kazimierza Mystkowskiego

SALON Z ANEKSEM24,48 m²SYPIALNIA10,86 m²SYPIALNIA8,94 m²ŁAZIENKA4,87 m²GARDEROBA3,22 m²KORYTARZ8,50 m²BALKON12,82 m²
Wymiary mieszkania 60.87 m², B.31
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 0
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 1
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 2
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 60.87 m², B.31
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,87 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (12,82 m²)

Termin oddania:

marzec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę