Logo

Nowe mieszkanie, 66,48 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr B.33

585 024 zł

8 800 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 737 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kalisz, Śródmieście, ul. Kazimierza Mystkowskiego

SALON Z ANEKSEM28,66 m²SYPIALNIA11,24 m²SYPIALNIA9,28 m²ŁAZIENKA6,49 m²KORYTARZ10,81 m²BALKON6,50 m²BALKON6,50 m²
Wymiary mieszkania 66.48 m², B.33
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 0
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 1
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 2
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 66.48 m², B.33
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,48 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,50 m²), balkon (6,50 m²)

Termin oddania:

marzec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę