Logo

Nowe mieszkanie, 66,14 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B.86

826 750 zł

12 500 zł /m²

Rata 3 868 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kalisz, Śródmieście, ul. Kazimierza Mystkowskiego

SALON Z ANEKSEM28,79 m²SYPIALNIA9,32 m²SYPIALNIA9,26 m²ŁAZIENKA5,72 m²WC2,03 m²KORYTARZ11,02 m²BALKON6,50 m²
Wymiary mieszkania 66.14 m², B.86
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 0
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 1
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 2
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 66.14 m², B.86
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,14 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,50 m²)

Termin oddania:

marzec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę