Logo

Nowe mieszkanie, 56,45 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B.39

474 180 zł

8 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 219 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kalisz, Śródmieście, ul. Kazimierza Mystkowskiego

SALON Z ANEKSEM23,16 m²SYPIALNIA10,93 m²SYPIALNIA10,37 m²ŁAZIENKA4,85 m²KORYTARZ7,14 m²TARAS33,11 m²
Wymiary mieszkania 56.45 m², B.39
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 0
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 1
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 2
Tarasy Bernardyńskie - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.45 m², B.39
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,45 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (33,11 m²)

Termin oddania:

marzec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę