Logo

Nowe mieszkanie, 86,38 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr A.3.1

1 721 266 zł

19 927 zł /m²

okazyjna cena
Rata 8 053 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Oliva Koncept II

Gdańsk, Oliwa, ul. Karwieńska

SALON Z ANEKSEM42,57 m²SYPIALNIA13,22 m²SYPIALNIA12,18 m²ŁAZIENKA5,53 m²WC4,23 m²KORYTARZ8,79 m²TARAS15,18 m²
Wymiary mieszkania 86.38 m², A.3.1
Wirtualna makieta 3D mieszkania 86.38 m², A.3.1
A.3.1 10x2513.6x25.1
Plan piętra
Oliva Koncept II - zdjęcie nr 0
Oliva Koncept II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 86.38 m², A.3.1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

86,38 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północny wschód (NE), zachód (W)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (15,18 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę