Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr TB#450856

819 500 zł

19 988 zł /m²

Rata 3 834 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TopBrokers.pl

Warszawa, Jutrzenki

3 pokoje, mieszkanie 41,00 m², piętro 2, oferta nr , TB#450856, Warszawa, Jutrzenki
Lokalizacja mieszkania 41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

41,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę