Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 67,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr TB#718668

1 299 000 zł

19 388 zł /m²

Rata 6 078 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TopBrokers.pl

Warszawa, Jana Kazimierza

3 pokoje, mieszkanie 67,00 m², parter, oferta nr , TB#718668, Warszawa, Jana Kazimierza
TB#718668 - zdjęcie nr 0
TB#718668 - zdjęcie nr 1
TB#718668 - zdjęcie nr 2
TB#718668 - zdjęcie nr 3
TB#718668 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 67 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę