Logo

Nowe mieszkanie, 65,84 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr M31

1 540 656 zł

23 400 zł /m²

Rata 7 208 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Westo Wola

Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 72

3 pokoje, mieszkanie 65,84 m², piętro 5, oferta nr M31, Westo Wola, Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 72
Westo Wola - zdjęcie nr 0
Westo Wola - zdjęcie nr 1
Westo Wola - zdjęcie nr 2
Westo Wola - zdjęcie nr 3
Westo Wola - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 65.84 m², M31
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,84 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (29,87 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę