+3
Nowe mieszkanie, 55,33 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 3.03.C15
561 748 zł
10 153 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 628 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Ogrody Andersa IV
Gliwice, Wojska Polskiego, ul. J. Sowińskiego
1 / 6

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
55,33 m²
Piętro:
3 piętro
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (14,08 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2027
Negocjuj cenę