Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 67,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr IN754090

1 742 000 zł

26 000 zł /m²

Rata 8 150 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Warszawa, Herbu Janina

3 pokoje, mieszkanie 67,00 m², parter, oferta nr , IN754090, Warszawa, Herbu Janina
IN754090 - zdjęcie nr 0
IN754090 - zdjęcie nr 1
IN754090 - zdjęcie nr 2
IN754090 - zdjęcie nr 3
IN754090 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 67 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę