Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,34 m², 3 pokoje, 8 piętro, oferta nr SMJUVE945

525 944 zł

11 600 zł /m²

Rata 2 461 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kielce, Górna

3 pokoje, mieszkanie 45,34 m², piętro 8, oferta nr , SMJUVE945, Kielce, Górna
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

45,34 m²

Piętro:

8 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę