Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 95,50 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 11431/10630/OMS

950 000 zł

9 948 zł /m²

Rata 4 445 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty United Nieruchomości

Wrocław, gen. Ignacego Prądzyńskiego

3 pokoje, mieszkanie 95,50 m², piętro 1, oferta nr , 11431/10630/OMS, Wrocław, gen. Ignacego Prądzyńskiego
11431/10630/OMS - zdjęcie nr 0
11431/10630/OMS - zdjęcie nr 1
11431/10630/OMS - zdjęcie nr 2
11431/10630/OMS - zdjęcie nr 3
11431/10630/OMS - zdjęcie nr 4
11431/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

95,50 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1888

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę