Logo

Nowe mieszkanie, 74,39 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 27

1 302 768 zł

17 513 zł /m²

okazyjna cena
Rata 6 095 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Stare Miasto, Garbary, ul. Garbary 68

3 pokoje, mieszkanie 74,39 m², piętro 4, oferta nr 27, Kamienica Garbary 68, Poznań, Stare Miasto, Garbary, ul. Garbary 68
SALON Z ANEKSEM21,05 m²SYPIALNIA14,49 m²SYPIALNIA12,60 m²ŁAZIENKA5,91 m²ŁAZIENKA4,89 m²GARDEROBA3,08 m²KORYTARZ12,66 m²
Wymiary mieszkania 74.39 m², 27
Wirtualna makieta 3D mieszkania 74.39 m², 27
27
Plan piętra
Kamienica Garbary 68 - zdjęcie nr 0
Kamienica Garbary 68 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 74.39 m², 27
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

74,39 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE), wschód (E)