Logo

Nowe mieszkanie, 105,00 m², 4 pokoje, 5 piętro, oferta nr 34

2 236 577 zł

21 301 zł /m²

Rata 10 464 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Stare Miasto, Garbary, ul. Garbary 68

4 pokoje, mieszkanie 105,00 m², piętro 5, oferta nr 34, Kamienica Garbary 68, Poznań, Stare Miasto, Garbary, ul. Garbary 68
SALON Z ANEKSEM38,57 m²SYPIALNIA11,78 m²ŁAZIENKA5,49 m²WC2,11 m²GARDEROBA5,71 m²TARAS42,50 m²
2 / 2
Wymiary mieszkania 105 m², 34
Wirtualna makieta 3D mieszkania 105 m², 34
34
Plan piętra
Kamienica Garbary 68 - zdjęcie nr 0
Kamienica Garbary 68 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 105 m², 34
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

105,00 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

2

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,40 m²), taras (42,50 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę