Logo

Nowe mieszkanie, 46,10 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr M11

622 350 zł

13 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 912 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Kameralny Górczyn

Poznań, Górczyn, ul. Daleka 35

3 pokoje, mieszkanie 46,10 m², piętro 2, oferta nr M11, Kameralny Górczyn, Poznań, Górczyn, ul. Daleka 35
Kameralny Górczyn - zdjęcie nr 0
Kameralny Górczyn - zdjęcie nr 1
Kameralny Górczyn - zdjęcie nr 2
Kameralny Górczyn - zdjęcie nr 3
Kameralny Górczyn - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 46.1 m², M11
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

46,10 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,30 m²)

Termin oddania:

I etap - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę