Logo

Nowe mieszkanie, 99,67 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr E4.02

1 476 110 zł

14 810 zł /m²

Rata 6 906 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

4 pokoje, mieszkanie 99,67 m², piętro 3, oferta nr E4.02, Nad Odrą, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON25,44 m²ANEKS KUCHENNY11,72 m²SYPIALNIA14,22 m²SYPIALNIA12,46 m²SYPIALNIA11,18 m²ŁAZIENKA5,48 m²ŁAZIENKA3,67 m²WC2,14 m²KORYTARZ13,36 m²BALKON7,66 m²BALKON4,84 m²TARAS9,34 m²OGRÓDEK8,30 m²
Wymiary mieszkania 99.67 m², E4.02
Nad Odrą - zdjęcie nr 0
Nad Odrą - zdjęcie nr 1
Nad Odrą - zdjęcie nr 2
Nad Odrą - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 99.67 m², E4.02
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

99,67 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,66 m²), balkon (4,84 m²), taras (9,34 m²), ogródek (8,30 m²)

Termin oddania:

Etap I - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę