Logo

Nowe mieszkanie, 75,54 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C02.0.24

1 002 951 zł

13 277 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 693 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Skwer Witosa

Piastów, ul. Bodycha/Witosa

3 pokoje, mieszkanie 75,54 m², parter, oferta nr C02.0.24, Skwer Witosa, Piastów, ul. Bodycha/Witosa
1 / 2
Skwer Witosa - zdjęcie nr 0
Skwer Witosa - zdjęcie nr 1
Skwer Witosa - zdjęcie nr 2
Skwer Witosa - zdjęcie nr 3
Skwer Witosa - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 75.54 m², C02.0.24
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

75,54 m²

Piętro:

parter

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (16,00 m²), ogródek (59,09 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę