Logo

Nowe mieszkanie, 74,86 m², 4 pokoje, parter, oferta nr A01.0.02

994 909 zł

13 290 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 655 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Skwer Witosa

Piastów, ul. Bodycha/Witosa

4 pokoje, mieszkanie 74,86 m², parter, oferta nr A01.0.02, Skwer Witosa, Piastów, ul. Bodycha/Witosa
1 / 2
Skwer Witosa - zdjęcie nr 0
Skwer Witosa - zdjęcie nr 1
Skwer Witosa - zdjęcie nr 2
Skwer Witosa - zdjęcie nr 3
Skwer Witosa - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 74.86 m², A01.0.02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

74,86 m²

Piętro:

parter

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (17,50 m²), ogródek (52,24 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę