+2
Nowe mieszkanie, 62,04 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B01.3.27
808 878 zł
13 038 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 785 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Skwer Witosa
Piastów, ul. Bodycha/Witosa
1 / 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
62,04 m²
Piętro:
3 piętro
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (3,93 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2027
Zapytaj o ofertę