Logo

Nowe mieszkanie, 81,33 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr C02.2.45

1 036 397 zł

12 743 zł /m²

cena rynkowa
Rata 4 849 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Skwer Witosa

Piastów, ul. Bodycha/Witosa

4 pokoje, mieszkanie 81,33 m², piętro 2, oferta nr C02.2.45, Skwer Witosa, Piastów, ul. Bodycha/Witosa
1 / 2
Skwer Witosa - zdjęcie nr 0
Skwer Witosa - zdjęcie nr 1
Skwer Witosa - zdjęcie nr 2
Skwer Witosa - zdjęcie nr 3
Skwer Witosa - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 81.33 m², C02.2.45
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

81,33 m²

Piętro:

2 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (12,62 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę