Logo

Nowe mieszkanie, 41,94 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 7

532 638 zł

12 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 492 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Śródmieście, ul. Barbary 19

SALON Z ANEKSEM14,59 m²SYPIALNIA9,19 m²SYPIALNIA8,22 m²ŁAZIENKA3,96 m²KORYTARZ5,98 m²TARAS4,46 m²OGRÓDEK17,00 m²
Wymiary mieszkania 41.94 m², 7
Apartamenty Barbary 19 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Barbary 19 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Barbary 19 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Barbary 19 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 41.94 m², 7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

41,94 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,46 m²), ogródek (17,00 m²)

Termin oddania:

gotowe

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę