Logo

Nowe mieszkanie, 29,36 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 53

405 168 zł

13 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 896 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Śródmieście, ul. Barbary 19

SALON Z ANEKSEM17,91 m²ŁAZIENKA3,84 m²KORYTARZ7,61 m²BALKON10,18 m²
Wymiary mieszkania 29.36 m², 53
Apartamenty Barbary 19 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Barbary 19 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Barbary 19 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Barbary 19 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 29.36 m², 53
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,36 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,18 m²)

Termin oddania:

gotowe

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę