Logo

Nowe mieszkanie, 27,28 m², 1 pokój, parter, oferta nr 40

360 096 zł

13 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 685 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Śródmieście, ul. Barbary 19

SALON Z ANEKSEM17,72 m²ŁAZIENKA4,13 m²KORYTARZ5,43 m²TARAS4,41 m²OGRÓDEK9,90 m²
Wymiary mieszkania 27.28 m², 40
Apartamenty Barbary 19 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Barbary 19 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Barbary 19 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Barbary 19 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 27.28 m², 40
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,28 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,41 m²), ogródek (9,90 m²)

Termin oddania:

gotowe

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę