Logo

Nowe mieszkanie, 76,30 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 66

907 970 zł

11 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 248 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Śródmieście, ul. Barbary 19

SALON Z ANEKSEM20,95 m²SYPIALNIA13,10 m²SYPIALNIA13,36 m²SYPIALNIA10,32 m²ŁAZIENKA4,94 m²WC3,56 m²KORYTARZ10,07 m²BALKON10,98 m²
Wymiary mieszkania 76.3 m², 66
Apartamenty Barbary 19 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Barbary 19 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Barbary 19 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Barbary 19 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 76.3 m², 66
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

76,30 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,98 m²)

Termin oddania:

gotowe

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę