Logo

Nowe mieszkanie, 61,54 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 1

849 252 zł

13 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 973 zł/mies. - sprawdź >
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką:

910 792 zł

Monitoring cen

Inwestycja Badurskiego 7

Kraków, Podgórze Duchackie, Piaski Wielkie, ul. Badurskiego 7

3 pokoje, mieszkanie 61,54 m², parter, oferta nr 1, Badurskiego 7, Kraków, Podgórze Duchackie, Piaski Wielkie, ul. Badurskiego 7
SALON Z ANEKSEM19,34 m²SYPIALNIA11,52 m²SYPIALNIA10,41 m²ŁAZIENKA7,21 m²GARDEROBA3,87 m²KORYTARZ9,19 m²TARAS24,03 m²OGRÓDEK19,25 m²
Wymiary mieszkania 61.54 m², 1
Wirtualna makieta 3D mieszkania 61.54 m², 1
1
Plan piętra
Badurskiego 7 - zdjęcie nr 0
Badurskiego 7 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 61.54 m², 1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,54 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,89 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (24,03 m²), ogródek (19,25 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę