Logo

Nowe mieszkanie, 76,05 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 6

1 125 540 zł

14 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 266 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Badurskiego 7

Kraków, Podgórze Duchackie, Piaski Wielkie, ul. Badurskiego 7

4 pokoje, mieszkanie 76,05 m², parter, oferta nr 6, Badurskiego 7, Kraków, Podgórze Duchackie, Piaski Wielkie, ul. Badurskiego 7
SALON Z ANEKSEM19,68 m²SYPIALNIA11,90 m²SYPIALNIA11,85 m²SYPIALNIA11,36 m²ŁAZIENKA6,53 m²WC3,00 m²KORYTARZ11,27 m²TARAS24,00 m²OGRÓDEK29,20 m²
Wymiary mieszkania 76.05 m², 6
Wirtualna makieta 3D mieszkania 76.05 m², 6
6
Plan piętra
Badurskiego 7 - zdjęcie nr 0
Badurskiego 7 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 76.05 m², 6
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

76,05 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,89 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (24,00 m²), ogródek (29,20 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę