Logo

Nowe mieszkanie, 42,21 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 3

679 581 zł

16 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 180 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Badurskiego 7

Kraków, Podgórze Duchackie, Piaski Wielkie, ul. Badurskiego 7

2 pokoje, mieszkanie 42,21 m², parter, oferta nr 3, Badurskiego 7, Kraków, Podgórze Duchackie, Piaski Wielkie, ul. Badurskiego 7
SALON Z ANEKSEM18,01 m²SYPIALNIA10,89 m²ŁAZIENKA4,89 m²GARDEROBA2,49 m²KORYTARZ5,93 m²
Wymiary mieszkania 42.21 m², 3
Wirtualna makieta 3D mieszkania 42.21 m², 3
3
Plan piętra
Badurskiego 7 - zdjęcie nr 0
Badurskiego 7 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 42.21 m², 3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,21 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,89 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę