Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 86,00 m², 5 pokoi, 10 piętro, oferta nr 836061

996 000 zł

11 581 zł /m²

Rata 4 660 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 86 m², Pana Balcera, Lublin

Lublin, Pana Balcera

5 pokoi, mieszkanie 86,00 m², piętro 10, oferta nr , 836061, Lublin, Pana Balcera
836061 - zdjęcie nr 0
836061 - zdjęcie nr 1
836061 - zdjęcie nr 2
836061 - zdjęcie nr 3
836061 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 86 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

86,00 m²

Piętro:

10 piętro

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę