Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Lublin Wieniawa

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 147,24 m², Lublin, Wieniawa, Godebskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 147,24 m², Godebskiego, Wieniawa

    PAKIET INWESTYCYJNY 3 LOKALE FUNKCJA MIESZKALNA + USŁUGOWA LUBLIN Wieniawa, ul. Godebskiego Na sprzedaż trzech niezależnych lokali o łącznej powierzchni 147 m², zlokalizowanych na parterze oraz piętrze -1 (z wyjściem na dziedziniec) kamienicy w jednej z najbardziej poszukiwanych części Lublin Wienia...

    więcej »

    Metrohouse

    880 000 zł

    Lublin, Wieniawa, Godebskiego

    147,24 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż na Wieniawie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż na Wieniawie: 5 977 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 147 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 147 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych na Wieniawie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 53,67%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż na Wieniawie są o 82,88% tańsze niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku pierwotnym i wtórnym

  • Wieniawa - średnia cena lokalu użytkowego - 880 000 zł (1 oferta)

Stan na dzień: 10.05.2026

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych na Wieniawie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni